Staat tango dansen ook op jouw bucketlist? Dan is dit de ideale gelegenheid om kennis te maken met deze wondermooie dans. De muziek is prachtig en de dans is expressief. Het is fun, intens en soms intimistisch. Omdat het Valentijn is, zal de muziek in thema zijn. Na deze tango-introductie zal de slow met je liefste nooit meer gewoon over-en weer wiegen zijn ;)
Argentijnse Tango Valentijn
Argentijnse Tango Valentijn
Kies hier je les
| Beginners - zondag 15u - 14 febr’27 | Sessies - prijs - inschrijven |
| Praktisch | Data | Uren |
|---|---|---|
|
1 sessies Tarieven
Standaardtarief : €32
Reductietarief -24j: €27.8
Kansentarief Uitpas: €6.4
Inschrijven
Lessen |
||
| zondag 14 februari 2027 | 15:00 - 17:30 |
Docenten
Saskia en StevenInfo
Halverwege pauzeren we even … misschien voor een glaasje cava? Even klinken, genieten en opladen. Grijp deze kans en smaak het mysterie van de tango! Tijdens deze namiddagworkshop leren ze je stap voor stap de letters van het tango-alfabet aan, alles in een rustige ontspannen sfeer en een vleugje humor hier en daar. Bij deze improvisatiedans (dus geen choreografie) ligt de nadruk op comfortabel samen dansen en de communicatie tussen 2 dansers .
Saskia en Steven zijn ervaren tangodansers en -leerkrachten die je met veel passie en bezieling zullen besmetten met het tangovirus ;).
- Niveau: Beginners - introductie, voorkennis of danservaring is niet nodig.
- Benodigd materiaal: Op onze parketvloer draag je schoenen met een gladde propere zool die je ter plaatse wisselt met je buitenschoenen.
- Inschrijving én betaling is steeds per persoon. Voor deze partnerdans schrijf je in met een danspartner.
Tip: Wil je je geliefde verrassen met deze workshop? Maak dan een account aan voor jezelf en zet je geliefde als ‘kind’ account in jouw account.