Ontdek de vloeiende elegantie van Son Cubano Moderno in deze intensieve 2-daagse bootcamp. We starten met de basis van Son en bouwen dit samen uit naar de moderne, expressieve stijl. Je werkt aan muzikaliteit, partnering en timing, terwijl je leert echt in de muziek te dansen – zonder haast, met natuurlijke flow, elegantie en romantiek in elke beweging.
Paulo Duarte Pires danst al meer dan 20 jaar en begon bij een Cubaanse dansschool, waar hij meteen verliefd werd op Salsa. Ruim 15 jaar gaf hij les, zowel op zijn eigen school Ritmo Cubano als bij andere dansscholen, met focus op de Cubaanse stijl. Zijn verdieping in Cubaanse dans gaat verder dan Salsa: Bachata, Rumba, Afro-Cubaans, Casino, Chachachá en Son Cubano behoren tot zijn repertoire. Ongeveer 5 jaar geleden ontdekte hij Son Cubano Moderno en liet zich hiervoor in Spanje opleiden door Danger Rodriguez, met twee certificaten als Docent Son Moderno. Hij is momenteel één van de weinigen in Nederland die deze stijl mag onderwijzen.
Niveau: dansers met minimum basiskennis van Son of Salsa.
Benodigd materiaal: Draag kledij waar je gemakkelijk in kan bewegen en breng schoenen mee met propere zolen om aan te trekken voor je de danszaal ingaat.
Inschrijving én betaling is steeds per persoon . Voor deze partnerdans schrijf je in met een danspartner. Heb je geen danspartner? Meld je op onze facebookgroep. ‘Danspartner gezocht Salsa Danshuis De Ingang’.