lessenrooster

 

LESSENROOSTER 

KLIK OP LES NAAR KEUZE VOOR INFO EN INSCHRIJVING  Sep - dec 2021
  kinderen / jongeren jongeren
 
         
Balzaal Studio 1 Studio 2 Studio 3 Studio 4 Studio 5
MAANDAG
   

Klassiek Ballet Nicole
9u30-11u00: halfgev en gev

     
   

11u00-12u15: beg  

     
           
    Klassiek Ballet Nicole
18u00-19u00: 12-20j
vanaf basiserv
  Reggaeton Abdel
18u00-19u00: open level
Hip Hop lyrical style Jipé
18u10-19u10: beg 
Koppeldansen/Ballroom Nele en Jan
18u20-19u35: beg

Flamenco Irene 
18u50-19u50: repertoire, min 1 jaar erv

Hedendaagse dans Nicole
19u05-20u35: halfgev/gev

  Dance Hall Abdel
19u05-20u05: open level
19u15-20u15: open level
19u40-20u55: halfgev

19u55-20u55: repertoire halfgev+ en gev

20u40-22u10: beg

  20u10-21u10: open level + Coupé Décalé Jipé
20u20-21u20: open level
21u00-22u15: gev

Danza Estilizada & castanuelas Irene
21u00-22u00: halfgev

    Salsaton Abdel
21u10-22u10: met basiserv
 
           
DINSDAG
         

Stretching Nicole 
9u30-10u30: open level

    Hedendaagse dans Nicole
10u30-12u: beg
     
           
Jazzdance Michel
18u00-19u10: beginners 

  Modern Jazz Gwen
17u45-19u00: halfgev/gev

  Hip Hop Frank
17u45-18u45: open level
 

19u15-20u25: met basiserv
  19u00-20u15: gev Oriëntaalse Liesbeth
19u25-20u40: beg
Afro Lyrical: Frank 
18u50-19u50: open level
Afrikaanse dansexpressie Reintje 
19u00-20u30: beg of met basiserv                   
 20u30-21u40: halfgev   Modern Jazze choreo groep Gwen
20u20-21u50: gev, enkel selectie
20u45-22u00: met basiserv

Afro Workout Frank
19u55-20u55: open level
20u40-22u10: halfgev & gev
           
WOENSDAG

  Klassiek Ballet Nicole
13u15-14u15: 1e-2e lj
     

  14u20-15u20: 3e-5e lj Creatieve dans Anneleen
14u30-15u15: 1e kl
   
Groovy Dance Mix Nele
15u20-16u20: 1e-2e lj

Hedendaagse dans Nicole
15u20-16u20: 4e lj-14j

15u20-16u20: 2e k

Breakdance Saho
15u20-16u20: 1e-3e lj beg
Yoga Maya
15u20-16u20: open level
16u25-17u25: 3e-5e lj
Klassiek Ballet Nicole
16u25-17u25: 6e-lj -14j

16u25-17u25: 3e kl - 1e lj

16u25-17u25: 2e-5e lj met basis
     
Hip hop Saho
17u30-18u30: 5e lj-14j
 

         

Ragga Marijn
17u50-18u50: beg

Flamenco Irene
18u00-19u10: met basiserv
Klassiek Ballet Nicole
17u45-19u00: half-gev/gev



18u55-19u55: met basis

19u10-20u10: beg Oriëntaalse dans Sofie
19u20-20u35: halfgev
Oriëntaalse dans: thema les Maya
19u00-20u15: open level
House dance Saho
18u40-19u55: met basiserv
Lindy Hop Lies & Simon
19u10-20u25: beg
20u00-21u00: halfgev
20u40-21u55: gev
Indian Dance Lab Aaricia & Maya
20u20-21u35: min 1 jaar erv

Gypsy Blywood Aaricia & Lies
20u20-21u35: open level

20u30-21u45: met basis
           
DONDERDAG
    Klassiek Ballet Nicole
17u25-18u25: 6e lj-20 j (+pointes)
     
Latino Lady Lisette 
18u35-19u35: beg of met basiserv
 

Hedendaagse dans Nicole
18u30-19u45: half-gev/gev 14+

Oriëntaalse dans Serkan
18u00-19u15: met basiserv/halfgev
  Disco Swing Saskia en Heiko
19u00-20u00: beg
19u40-20u40: halfgev  

 


19u20-20u50: gev, intensief Cubaanse Salsa Jürgen
19u30-20u45: beg
Argentijnse tango Saskia & Steven
20u05-21u15: halfgev (niv3)
Salsa Lisette
20u45-22u00: niv6
     20u55-21u55: beg 20u50-22u05: met basis 21u15-22u15:beg (niv1)
           
VRIJDAG
   
    Pilates Pierre
09u10-10u10: open level
    Klassiek Ballet Nicole
11u00-12u15: beg
    Yoga Pierre
10u15-11u45: beg & basis
    Stretching Nicole
12u15-13u15: open level
   
           
    Pre-Ballet
16u25-17u10: 2e-3e kl
     
    Ballet Nicole
17u15-18u15: 1e-3e lj
 
Groovy Dance Mix Nele
17u00-18u00: 3e-5e lj

    Klassiek Ballet Hiroshi
18u35-19u55: beg of met basiserv
 

18u05-19u05: 6e lj - 12j 

West Coast Swing Nele en Jan
20u00-21u15: beg
  20u00-21u20: halfgev

  Salsa Lisette
19u30-20u45: niv5+
Groovy Dance Mix Nele 
19u10-20u10: 13-16 jaar
Discoswing Nele en Jan
2
1u20-22u35: beg
 

  20u50-22u05: niv6+
           
ZATERDAG
    Pre-Ballet Nicole
8u45-9u30: 2e-3e kl
     
Zumba Stefanie
9u30-10u30: open level
Sherborne Anneleen
9u30-10u15: 2j en begeleider
Klassiek Ballet Nicole 
9u30-10u30: 1e-2e lj

Dans en ritme Reintje
9u30-10u30: 2e kl
Pilates Pierre
9u30-10u30: open level
10u35-11u35: open level


10u35-11u35: 3e-6e lj

 

10u35-11u35: 3e kl - 1e lj 
Yoga Pierre
10u35-11u35: open level 
11u40-12u40: open level    Hedendaagse dans Nicole
11u40-12u40: 6e lj-18 j
 

11u40-12u40: 2e-4e lj  

Pilates Pierre
11u40-12u40: open level 
    Klassiek Ballet Nicole 
12u40-13u40: 12-20 j
     
           
Discoswing Nele en Jan
18u30-19u45: beg
         
19u50-21u05: gev          
           
ZONDAG
Modern Jazz Kelly
9u20-10u20: 1e-3e lj 
  Pre-Ballet Husniye
9u20-10u20: 2e kl
  Breakdance Steffen
9u20-10u20: 1e-3e lj beginners 
Pilates Pierre
9u20-10u20: open level 

10u30-11u30: 4e-6e lj    10u30-11u30: 3e kl Breakdance Sam
10u30-11u30: 3e lj-13j half-gev
10u30-11u30: 2e-4e lj beginners+ 10u30-11u30: open level 
Moderne dans Kelly
11u35-12u35: 12-18 j
  Ballet Hüsniye
11u35-12u35: 1e-2e lj 
11u35-12u35: 4e-lj-14j half-gev  11u35-12u35: 3e-6e lj met basis/halfgev 11u35-12u35: open level 
Moderne dans Kelly
12u40-13u55: beg & met basis
      12u40-13u40: 2e-5e lj 
met basis
 
           

Argentijnse tango Saskia & Steven
18u25-19u40: beg (niv1)

Flamenco Irene
18u00-19u20: master

Hedendaagse dans Hiroshi
18u-19u30: open level

Kathak Maya Sapera
18u-19u: 12+ en jongvolwassenen

Salsa Lisette 
18u00-19u15: beg

Yoga Pierre
17u25-18u55: beg & met basis

19u45-20u55: met basiserv (niv2)

19u25-20u40: techniek gev

Ballet Hiroshi
19u35-21u05: gev

Cubaanse Salsa Jurgen
19u15-20u30: met basiserv (niv2) 


19u20-20u35 gev (niv4)

19u00-20u30: halfgev & gev

21u10-22u30: gev (niv4)

20u45-21u45: buleria open level

 

20u35-21u50: beg (niv1) 

20u40-21u55: niv 5

Afrikaanse dansexpressie Reintje
20u40-22u10: beg en met basiserv
DANSHUIS DE INGANG Galvestonsite, 3e verdiep, Hurstweg 8, 9000 Gent