lessenrooster

 

LESSENROOSTER 

KLIK OP LES NAAR KEUZE VOOR INFO EN INSCHRIJVING Februari 2020
  jaarreeks kleuters jaarreeks kinderen/jongeren jaarreeks jongeren  
         
Balzaal Studio 1 Studio 2 Studio 3 Studio 4 Studio 5
MAANDAG
   

Klassiek Ballet training Nicole
9u45-11u00: halfgev en gev

     
   

Klassiek Ballet Nicole
11u00-12u15: beg  

     
           
Reggaeton Abdel
18u00-19u00: open level
Flamenco Irene 
18u50-19u50: techniek minireeksen
Klassiek Ballet Nicole
18u15-19u15: 12-18j
vanaf basiserv
  Hip Hop lyrical style Jipé
18u00-19u00: beg 
19u00-20u00: open level

Dance Hall Abdel
19u00-20u00: open level
20u00-21u00: open level

Flamenco Irene
19u55-20u55: Repertoire halfgev
Hedendaagse dans Nicole
19u15-20u45: halfgev/gev
20u45-22u15: beg
Bollywood Aaricia
18u45-19u55: beg of met basiserv
19u55-21u15: halfgev & gev
Coupé Décalé Jipé
20u00-21u00: beg
21u00-22u00: met basiserv
Koppeldansen/Ballroom Nele en Jan
18u30-19u45: beg


Salsaton Abdel
21u00-22u00: met basiserv

Danza Estilizada & castanuelas Irene
21u00-22u00: halfgev

     

West Coast Swing Nele en Jan
19u45-21u00: met basiserv
21u00-22u15:beg

           
DINSDAG
          Stretching Nicole
9u30-10u30: open level

    Hedendaagse dans Nicole
10u30-12u: beg
     
           
    Hedendaagse dans Nicole
16u30-17u30: 4e-16j
     
Vintage Routines Olga
18u30-19u30: halfgev
 Hip Hop Frank
17u45-18u55: beg
19u00-20u10: met basiserv
Jazzdance Gwen
18u00-19u20: halfgev/gev
19u25-20u45: gev
     
Lindy Hop Olga en Philippe
19u30-20u45: halfgev
20u45-21u00: met basiserv

Afro Workout Frank
20u15-21u15: open level

Jazzdance choreo groep Gwen
20u50-22u20: gev, enkel selectie
Oriëntaalse Liesbeth & Nora
19u25-20u40: beg
20u45-22u00: met basiserv


Hedendaagse dans Hiroshi
19u15-20u45: beg
20u45-22u15: halfgev
Afrikaanse dansexpressie Reintje
19u00-20u30: beg of met basiserv
20u40-22u10: halfgev / gev
           
WOENSDAG

  Klassiek Ballet Nicole
13u15-14u15: 1e-3e lj
14u15-15u15: 4e-5e lj
Kleuterdans Anneleen
13u40-14u40: 2e kl
14u40-15u40: 3e kl
15u40-16u25: 1e kl
   
Groovy Dance Mix Nele
16u00-17u00: 1e-3lj
Indische dans Maya
14u30-15u30: 1e-6e lj
beg of met basis
15u00-16u00: 3e lj-13j halfgev
Hedendaagse dans Nicole
15u15-16u15: 5e lj-16j
  Breakdance Saho
14u45-15u45: 1e-3e lj beg
15u45-16u45: 2e-5e lj met basis
 
    Klassiek Ballet Nicole
16u15-17u15: 6e-lj -18j

Hip hop Saho
16u45-17u45: 4e lj-13j
 

         

Ragga Marijn
18u00-19u00: beg
19u00-20u00: met basis
20u00-21u00: halfgev

Flamenco Saïdjah
18u00-19u15: halfgev+
19u15-20u30: halfgev
Klassiek Ballet Nicole
18u15-19u30: half-gev/gev
Oriëntaalse dans Maya
19u00-20u30: gev+
House dance Saho
18u15-19u25: met basiserv
 
  Sevillanas Saïdjah    
20u30-21u45: beg
Oriëntaalse dans Sofie
19u35-20u50: halfgev
20u55-22u10: gev
Indische dans Maya
20u30-22u00: met basiserv

Latino Lady dans Lisette
19u35-20u35: met basiserv
20u35-21u35: beg 

Lindy Hop Lies & Simon
18u45-20u00: halfgev+
20u00-21u15: met basis
21u15-22u30: beg NIEUW!
           
DONDERDAG
    Klassiek Ballet Nicole
17u15-18u15: 6e lj-18 j (+pointes)
     
           
Jazzdance Jonas
18u15-19u30: beg
Flamenco Saïdjah
18u15-19u30: beg
19u30-20u45: techniek 
met basis / halfgev
20u45-22u00: por fiesta 
vanaf met basiserv
Hedendaagse dans Nicole
18u15-19u30: halfgev & gev
Oriëntaalse dans Serkan
18u00-19u15: met basiserv
19u15-21u00: gev, intensief
21u00-22u15: beg
Disco Swing minireeks Saskia en Heiko
19u00-20u00: beg

Latino Lady dans Lisette
18u30-19u30: halfgev
Cubaanse Salsa Lisette
19u35-21u05: beg (niv1)
21u05-22u35: niv5+
  Jazzdance Jonas
19u35-20u50: met basiserv
20u50-22u05: met basiserv /halfgev
  Argentijnse tango Saskia & Steven
20u00-21u15: halfgev
21u15-22u30: halfgev/gev
Cubaanse Salsa Jurgen
19u40-20u55: met basis

           
VRIJDAG
    Klassiek ballet: PLACEMENT
11u00-12u15: open level
    Pilates Pierre
09u00-10u00: open level
    Stretching Nicole
12u15-13u15: open level
    Yoga Pierre
10u00-11u30: beg & basis
           
    Pre-Ballet / Ballet Nicole
16u15-17u00: 2e-3e kl
     
Breakdance Steffen
18:00-19:00: 1e-3e lj beg
Groovy Dance Mix Nele
17u00-18u00: 1e-2e lj
18u00-19u00: 3e-4e lj 
19u00-20u00: 5e-6e lj
Pre-Ballet / Ballet Nicole
17u00-18u00: 2e-3e lj
  Groovy Dance Mix An
17u00-18u00: 6e lj-13 j 
Argentijnse Tango: Techniek Eva
19u30-20u30: met basiserv

Cubaanse Salsa Lisette
19u15-20u45: gev (niv4+)
20u45-22u15: niv6
  Klassiek Ballet Hiroshi
18u05-19u20: beg of met basiserv
19u20-20u35: halfgev
20u35-22u05: gev
   Groovy Dance Mix
18u00-19u00: 13-14j 
19u00-20u00: 15-18j 

Argentijnse Salontango Eva
20U35-21U50: halfgev

           
ZATERDAG
    Pre-Ballet Nicole
8u45-9u30: 2e-3e kl
     
Zumba Stefanie
9u30-10u30: open level
Afro Workout Frank
9u30-10u30: open level 
Klassiek Ballet Nicole

Dans en ritme Reintje & Robbe
9u30-10u30: 2e-3e kl
Pilates Pierre
9u30-10u30: open level
10u30-11u30: open level

Breakdance: Top Rock Frank
10u30-11
u30: 3e-6e lj

10u30-11u30: 3e-6e lj

Oriëntaalse dans Liesbeth
10u30-11u30: 2e-3e kl 

10u30-11u30: 1e-3e lj 
Yoga Pierre
10u30-11u30: open level 
11u30-12u30: open level 
Hedendaagse dans Nicole
11u30-12u30: 6e lj-16 j
 

11u30-12u30: 4e lj -12j 

Pilates Pierre
11u30-12u30: open level 
    Klassiek Ballet Nicole 
12u30-13u30: 12-18 j
     
           
Discoswing Nele en Jan
17u30-18u45: met basiserv
         
Koppeldansen/Ballroom Nele en Jan
18u45-20u00: met basiserv
         
Discoswing Nele en Jan
20u00-21u15: beginners 
         
           
ZONDAG
Breakdance Steffen
9u30-10u30: 2e-5e lj met basis 

Modern Jazz Bieke
9u30-10u30: 2e-3e lj 
Pre-Ballet Husniye
9u30-10u30: 2e kl
  Pilates Pierre
9u30-10u30: open level 

10u30-11u30: 1e-3e lj 
beg

Flamenco Saïdjah
10u30-11u30: 1e-3e lj

10u30-11u30: 4e-6e lj  10u30-11u30: 3e kl

Breakdance Sam
10u30-11u30: 3e-6e lj half-gev
10u30-11u30: open level 


11u30-12u30: 3e-6e lj met basis/halfgev

11u30-12u30: 2e-3e kl Moderne dans Bieke
11u30-12u30: 12-18 j
Modern Jazz Husniye
11u30-12u30: 1e-3e lj 
11u30-12u30: 4e-lj-14j half-gev  11u30-12u30: open level 
 

Flamenco lento (40+) Saïdjah
12u40-13u40: beg

Moderne dans Bieke
12u30-13u45: beg & met basis
  12u30-13u30: 5e lj-15j gev  
           
Argentijnse tango Saskia & Steven
18u45-20u00: halfgev (niv3)
20u00-21u15: beg (niv1)
21u15-22u30: met basiserv (niv2)
Flamenco Irene
18u00-19u30: master
19u35-20u55: techniek gev

 

Cubaanse Salsa Jurgen
18u35-19u50: beg (niv1) 
20u00-21u15: met basiserv (niv2)

Salsa Lisette     
18u30-19u45: met basiserv(niv2)
19u45-21u00: gev (niv4)
21u00-22u15: halfgev (niv3)

Yoga Pierre
17u25-18u55: beg & met basis
19u00-20u30: halfgev & gev
           
DANSHUIS DE INGANG Galvestonsite, 3e verdiep, Hurstweg 8, 9000 Gent