dance tracks overzicht

WEKELIJKSE KINDERDANSLESSEN vanaf september 2020
1ste kleuterklas      
  Kleuterdansexpressie, Anneleen woensdag 15u50-16u35  
  Oriëntaalse dans, Liesbeth zaterdag 9u45-10u30  
    klik hier om in te schrijven  
 2de kleuterklas      
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 09u30-10u30 gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Kleuterdansexpressie, Anneleen woensdag 14u45-15u45  
  Pre-Ballet, Husniye zondag 9u25-10u25 gelijktijdig met Pilates
  Pre-Ballet, Nicole zaterdag 8u45-9u30  
  Pre-Ballet, Nicole vrijdag 16u25-17u10  
  Oriëntaalse dans, Liesbeth zaterdag 9u45-10u30  
    klik hier om in te schrijven  
3de kleuterklas      
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 9u30-10u30 gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Flamenco, Saïdjah zondag 11u35-12u35 gelijktijdig met Pilates
  Kleuterdansexpressie, Anneleen woensdag 13u40-14u40  
  Pre-Ballet, Husniye zondag 10u30-11u30 gelijktijdig met Pilates
  Oriëntaalse dans, Liesbeth zaterdag 10u35-11u35 gelijktijdig met Yoga en Zumba
  Pre-Ballet, Nicole zaterdag 8u45-9u30  
  Pre-Ballet, Nicole vrijdag 16u25-17u10  
    klik hier om in te schrijven  
 1ste ljeerjaar      
  Ballet, Nicole  woensdag 13u10-14u10  
  Ballet, Nicole 

zaterdag 9u30-10u30

gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Ballet, Nicole vrijdag 17u15-18u15  
  Breakdance, Saho woensdag 14u50-15u50   
  Breakdance, Steffen zondag 9u25-10u25  gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen vrijdag 18u15-19u15 
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 10u35-11u35 gelijktijdig met Zumba en Yoga
  Flamenco, Saïdjah zondag 11u35-12u35  gelijktijdig met Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele  woensdag 15u35-16u35  
  Modern Jazz, Husniye zondag 11u35-12u35 gelijktijdig met Pilates
  Oriëntaalse dans, Liesbeth zaterdag 10u35-11u35 gelijktijdig met Yoga en Zumba
    klik hier om in te schrijven  
       
2de ljerjaar      
  Ballet, Nicole woensdag 13u10-14u10  
  Ballet, Nicole  vrijdag 17u15-18u15  
  Ballet, Nicole zaterdag 9u30-10u30  gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Breakdance, Saho woensdag 14u50-15u50   
  Breakdance, Saho woensdag 15u55-16u55 ( basiservaring)  
  Breakdance, Steffen vrijdag 18u15-19u15 
  Breakdance, Steffen zondag 9u25-10u25  gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 10u30-11u30 ( basiservaring) gelijktijdig met Pilates
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 10u35-11u35 gelijktijdig met Zumba en Yoga
  Flamenco, Saïdjah zondag 10u30-11u30  gelijktijdig met Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele  woensdag 15u35-16u35  
  Modern Jazz, Bieke  zondag 9u25-10u25 gelijktijdig met Pilates
  Modern Jazz, Husniye zondag 11u35-12u35 gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven  
       
3de ljerjaar      
  Ballet, Nicole  woensdag 13u10-14u10  
  Ballet, Nicole  vrijdag 17u15-18u15  
  Ballet, Nicole  zaterdag 10u30-11u30 gelijktijdig met Zumba en Yoga
  Breakdance, Sam  zondag 10u30-11u30 (halfgevorderd) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Saho  woensdag 14u50-15u50   
  Breakdance, Saho  woensdag 15u55-16u55 ( basiservaring)  
  Breakdance, Steffen vrijdag 18u15-19u15  gelijktijdig met Authentic Jazz 
  Breakdance, Steffen zondag 9u25-10u25 gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 10u30-11u30 (met basiservaring) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 11u35-12u35 (halfgevorderden) gelijktijdig met Pilates
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 10u35-11u35 gelijktijdig met Zumba en Yoga
  Flamenco, Saïdjah zondag 10u30-11u30  gelijktijdig met Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele  woensdag 16u40-17u40  
  Groovy Dance Mix, Nele vrijdag 17u00-18u00 
  Modern Jazz, Bieke  zondag 9u30-10u30 gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven  
       
4de ljerjaar      
  Ballet, Nicole  woensdag 14u15-15u15  
  Ballet, Nicole zaterdag 10u30-11u30 gelijktijdig met Zumba en Yoga
  Breakdance, Saho woensdag 15u55-16u55 ( basiservaring)  
  Breakdance, Sam zondag 11u35-12u35 (halfgevorderd+)  
  Breakdance, Sam  zondag 10u30-11u30 (halfgevorderd) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 11u35-12u35 ( basiservaring/halfgev) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 10u30-11u30 ( basiservaring) gelijktijdig met Pilates
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 11u40-12u40 gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Flamenco, Saïdjah zondag 10u30-11u30 gelijktijdig met Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele woensdag 16u40-17u40  
  Groovy Dance Mix, Nele vrijdag 17u00-18u00 
  Hedendaags, Nicole woensdag 15u15-16u15  
  Indische dans, Maya woensdag 14u30-15u30

 

  Indische dans, Maya woensdag 15u-16u (halfgevorderd)  
  Modern Jazz, Bieke  zondag 10u30-11u30 gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven  
5de ljerjaar      
  Ballet, Nicole woensdag 14u15-15u15  
  Ballet, Nicole zaterdag 10u30-11u30  gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Breakdance, Saho woensdag 15u55-16u55 ( basiservaring)  
  Breakdance, Steffen zondag 10u30-11u30 ( basiservaring) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Steffen zondag 11u35-12u35 ( basiservaring/halfgev) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Sam  zondag 10u30-11u30 (halfgevorderd) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Sam  zondag 11u35-12u35 (halfgevorderd+) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Sam  zondag 12u40-13u40 (gevorderd) gelijktijdig met Flamenco lento 
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 11u40-12u40 gelijktijdig met Zimba en Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele woensdag 16u40-17u40  
  Groovy Dance Mix, Nele vrijdag 18u05-19u05   
  Hedendaagse dans, Nicole woensdag 15u15-16u15  
  Hedendaagse dans, Nicole zaterdag 11u40-12u40  gelijktijdig met Pilates en Zumba
  Hip Hop, Saho woensdag 17u00-18u00  
  Indische dans, Maya  woensdag 14u30-15u30  
  Indische dans, Maya woensdag 15u-16u (halfgevorderd)  
  Modern Jazz, Bieke zondag 10u30-11u30 gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven  
6de ljerjaar      
  Ballet, Nicole zaterdag 10u30-11u30 gelijktijdig met Zumba en Yoga
  Ballet, Nicole woensdag 16u20-17u20  
  Ballet, Nicole donderdag 17u30-18u30 (pointes)  
  Breakdance, Sam zondag 11u35-12u35 (halfgevorderd+) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Sam zondag 12u40-13u40 (gevorderd) gelijktijdig met Flamenco lento 
  Breakdance, Steffen zondag 11u35-12u35 ( basiservaring/halfgev) gelijktijdig met Pilates
  Dans en Ritme, Reintje zaterdag 11u40-12u40 gelijktijdig met Zumba en Pilates
  Groovy Dance Mix, Nele vrijdag 18u05-19u05  
  Hedendaagse dans, Nicole woensdag 15u15-16u15  
  Hedendaagse dans, Nicole zaterdag 11u40-12u40 gelijktijdig met Pilates en Zumba
  Hip Hop, Saho woensdag 16u45-17u45  
  Indische dans, Maya  woensdag 14u30-15u30  
  Indische dans, Maya woensdag 15u-16u (halfgevorderd)  
  Modern Jazz, Bieke zondag 11u35-12u35  gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven  
       
Vanaf 12j12+ kan je deelnemen aan het jongeren- en volwassenen aanbod. kan je aansluiten bij volwassen aanbod   of bij specifieke jongerenlessen hieronder opgesomd.  
  Ballet, Nicole maandag 18u15-19u15  
  Ballet, Nicole woensdag 16u15-17u15  
  Ballet + pointes, Nicole donderdag 17u30-18u30  
  Ballet, Nicole zaterdag 12u30-13u30  
  Breakdance, Sam zondag 11u35-12u35 (halfgevorderd+) gelijktijdig met Pilates
  Breakdance, Sam zondag 12u40-13u40 (gevorderd) gelijktijdig met Flamenco lento 
  Groovy Dance Mix, Nele vrijdag 19u10-20u10  
  Hedendaagse dans, Nicole zaterdag 11u35-12u35 gelijktijdig met Pilates
  Hedendaagse dans, Nicole (14+) donderdag 18u30-19u45  
  Hedendaagse dans, Nicole woensdag 15u15-16u15  
  Hip Hop, Saho woensdag 17u00-18u00  
  Indische dans, Maya woensdag 14u30-16u30  
  Indische dans, Maya woensdag 15u-16u (halfgevorderd)  
  Moderne dans, Bieke zondag 11u40-12u40 gelijktijdig met Pilates
    klik hier om in te schrijven